Witam serdecznie na mojej stronie

wrz 26, 2011   //   by Bartosz Józwiak   //   Blog, Publicystyka  //  Brak komentarzy

Po długich przygotowaniach, w których ogromnej pomocy udzielili mi Izabela Tomasiewicz i Tomasz Brzezina (bez nich nic by z tego nie wyszło, gdyż jestem raczej dość konserwatywny w przyswajaniu sobie technicznych nowinek), udało się wreszcie wystartować z moją stroną internetową i z dwoma blogami (jeden na tej właśnie stronie, drugi na Nowym Ekranie; informacje o tym gdzie można spotkać moje publikacje, jest podana na stronie, na której właśnie Państwo jesteście).

Mam nadzieję, że mimo dużego natłoku obowiązków, jakie mam każdego dnia, uda mi się w miarę regularnie pisać w tym miejscu różne teksty. Mam też nadzieję, że przynajmniej część z nich, będzie na tyle interesująca, iż zechcecie Państwo wracać tu wielokrotnie. Skoro tradycyjne media są głuche na idee i myśli konserwatywne i wolnościowe, Internet pozostaje najważniejszym placem boju o normalność. I tylko od nas zależy czy wojna ta będzie zwycięska.

Wprawdzie już kilka starszych tekstów dodałem do tej strony (nie jest pusta), ale teraz, po oficjalnym powitaniu, będę się starał uzupełniać to miejsce o wypowiedzi najnowsze.

Ruszajmy więc. Pierwszy tekst, taki trochę luźniejszy, postaram się wstawić jeszcze dziś lub najpóźniej jutro.

Pozdrawiam
Bartosz Józwiak
Prezes Unii Polityki Realnej

PS. W internecie można mnie znaleźć w następujących miejscach.

Skomentuj