TUSK – Teraz Usłyszycie Same Kłamstwa

wrz 22, 2011   //   by Bartosz Józwiak   //   Blog, Komentarze, Publicystyka  //  Brak komentarzy

Tytuł tego drobnego wpisu zaczerpnąłem z hasła wypisanego na transparencie w Poznaniu. Jego Ekscelencja, Słoneczko Peru dotarł do Wielkopolski. Mój Boże, dawno ta ziemia prapolska nie została wystawiona na większą próbę. Mieliśmy tu już wprawdzie wielu nieudaczników czy też władców, powiedzmy delikatnie, nieudolnych. Ale takiego gwiazdora kiczu, obciachu, farsy i żenady dawno nie gościliśmy. Ile jeszcze będzie nasza wielkopolska ziemia musiała znosić podobnych upokorzeń?

Ale na całe szczęście znalazła się bardzo liczna grupa Wielkopolan, która w Poznaniu powiedziała temu człowieczkowi całą prawdę w oczy. Brawo Naszość, brawo Kluby GP, brawo kibice! Wykrzyczcie prawdę o Donaldzie Tusku i jego klakierach na całą Polskę. Cieszę, się, że Poznań pokazał, że nie toleruje kłamstwa, cynizmu, obłudy i nieudacznictwa. My tu szanujemy pracę, rzetelność i jakość. Czyli wszystko to, czego pseudopremier nie ma i miał nie będzie.
Wielki „Picer” odwiedził też niestety moje rodzinne miasto – Wrześnię. Dobrze, że i tu znalazła się grupa kibiców, która potrafiła zgotować mu przywitanie  godne takiej persony. Dzięki temu grupka miejscowych klakierów (jak sądzę z PO, bo bezrefleksyjność była dość widoczna) nie zdołała się przebić z wiernopoddańczym ukłonem. I tylko mam ogromy żal do Burmistrza Tomasza Kałużnego (tak jest z PO, ale to jednak człowiek kompletnie nie pasujący do „partii miłości”), że pozwolił sobie wpuścić Tuska do Muzeum Dzieci Wrzesińskich. Panie Burmistrzu one się w grobach przewracają. Takimi ludźmi jak „Słoneczko Peru” te dzieci właśnie pogardzały. Dokonały swego wyznania polskości, dowiodły w bólu (proszę zwrócić uwagę, iż ortografia nie pozwala mi zapewne kiedykolwiek zostać Prezydentem RP; tfu! przepraszam, przecież Polska ma teraz Namiestnika na urzędzie prezydenckim) swego patriotyzmu, właśnie przeciwko takim osobnikom. Wstyd. Sprzedawczyk w ławkach patriotów! Wielki wstyd! Historia to zapamięta.

„Zależy mi na mojej rodzinie, na moim kraju i mojej firmie. Jestem odpowiedzialny. Dlatego nie głosuję na PO”
To hasło do rozpowszechniania w tych wyborach.

Bartosz Józwiak
Prezes Unii Polityki Realnej

Skomentuj