Totalniak Tusk znowu w akcji. Czas na wykop.

sty 22, 2012   //   by Bartosz Józwiak   //   Blog, Komentarze  //  Brak komentarzy

Wikipedia, ma zamiar zawiesić w dniu jutrzejszym swoje działanie w ramach protestu wobec zgody „polskiego” rządu na podpisanie ACTA. W pałacu namiestnika Komorowskiego na pewno panuje panika, albowiem jutro Pan namiestnik nic nie będzie mógł zdziałać. Wszak jedynie z Wikipedii czerpie swą „niebotyczną wiedzę” na temat wszystkiegoo. inne źródła go intelektualnie przerastają. A szkoda, bo im więcej obcowania z polska m,ową tym i z ortografia łatwiej się obyć.

Wszystkim przypomnę, że całe to wepchnięcie nas w ACTA i wprowadzenie internetowego zamordyzmu, zostało to zrobione po zbójecku, przy zgaszonym świetle i za plecami społeczeństwa (tchórze nigdy nie mają odwagi czynić swych niecności z otwartą przyłbicą). Internauci dostali kolejną lekcję „tuskolandii”. Temu człowiekowi nie wolno wierzyć w nic. On i jego rząd, to co w normalnym świcie uznawane jest za hańbiące i godne potępienia, a więc cyniczne kłamstwo (przypomnijcie sobie wszyscy co obiecywał internautom przed wyborami), uczynili narzędziem uprawiania „postpolitycznej” dojutrkowości. POlandia ma od dziś w herbie długi nos drewnianego pajacyka (choć tamten jednak walczył ze swą słabością, a Donald Tusk ją pielęgnuje z niezwykłym namaszczeniem; widać jednak drewniany pajacyk miał więcej z uczciwego człowieka). Ale czego się nie robi, aby wprowadzić totalitaryzm i przypudrować swoją niekompetencję, nieudolność i śmieszność. Ludzie mali mają zawsze przerost ego, ale niestety
dla narodów. które ich wyniosą do władzy i w porę nie strącą w przepaść (gdzie ich miejsce), zawsze, ale to zawsze, kończy się to tragicznie.

Oby już nikt, nigdy więcej nie uwierzył w nic Donaldowi „Pinokio” Tuskowi i jego kolegom z PO.

dr Bartosz Józwiak
prezes Unii Unia Polityki Realnej

Skomentuj