PO kopie po kostkach samorządowców

wrz 17, 2011   //   by Bartosz Józwiak   //   Blog, Komentarze, Publicystyka  //  Brak komentarzy

Cynizm niektórych ludzi nie zna granic. Politycy PO winą za swoje brakoróbstwo i niekompetencję zrzucają na samorządowców. Katarzyna Hall za problemy swojej chorej i poronionej „reformy” wini samorządy. Podobnie czyni się w przypadku opłat za przedszkola.
PO nigdy nie grzeszyła klasą i zachowaniami honorowymi. Dlatego kompletnie nie dziwi mnie takie postawienie sprawy. Kompletna nieudolność w rządzeniu krajem, zadufanie w sobie i egocentryzm graniczący z narcystycznym samouwielbieniem oraz wiarą we własną nieomylność, zawsze prowadzą do katastrofy i szukania winnych gdzieś po za sobą. Jak się wali to chowajmy się i krzyczmy „łapać złodzieja”. Może uda się wybielić samych siebie.


Teraz, przynajmniej już wiemy, do jakich celów potrzebni są PO samorządowcy. Mają oni być kozłem ofiarnym, którego się obciąża za własne, nieprzemyślane decyzje. Pani Hall otrzymywała niezliczoną ilość ostrzeżeń płynących ze środowiska samorządowego oraz rodziców i nauczycieli, mówiących wprost o szkodliwości jej pseudoreformy. Ale dopiero, kiedy grunt zaczął się jej palić pod nogami, zaczyna coś przebąkiwać o zahamowaniu swoich pomysłów, ich zmianie itp. Jednak winni wszystkiemu są oczywiście wszyscy tylko nie ona – dodaje.
Dla dobra własnego i naszych dzieci zakończmy, w tych wyborach, ministerialną „karierę” pani Hall. Pokażmy jej drzwi wyjściowe, a gdyby nie chciała ich zobaczyć, to dobitnie pomóżmy jej przez nie przejść. Nie marnujmy głosu i nie głosujmy na PO.

dr Bartosz Józwiak
prezes Unii Polityki Realnej

Skomentuj