Oto prawdziwa twarz socjalisty z Gdańska

Sie 21, 2011   //   by Redakcja   //   Komentarze  //  Brak komentarzy

Premier Donald Tusk, zdecydowanie odmawia obniżenia akcyzy na paliwo. Odmawia ulżenia polskim kierowcom, mimo apeli opozycji oraz wicepremiera własnego rządu, Waldemara Pawlaka.

– Nic dziwnego. Ze sztucznej maski Donalda Tuska odpadają już ostatnie elementy. Kreujący się i kreowany, przez usłużnych dziennikarzy, na wielkiego liberała gospodarczego, premier Tusk, odsłania nam kolejne elementy swego prawdziwego oblicza ideologicznego. Niestety, dla nas wszystkich, pojawiający się obraz, to oblicze zwykłego socjalisty i biurokraty (na co próbowaliśmy już wielokrotnie zwrócić uwagę społeczeństwa). Dziś ten fałszywy wolnościowiec broni się przed rozwiązaniami wolnościowymi, które chcieliby wprowadzić: podobno socjalny Kaczyński i gospodarczo zachowawczy Pawlak. Premier się ostatecznie skompromitował. Horrendalnie wysoka cena paliwa (szokująca w stosunku do zarobków Polaków) zawiera bowiem w sobie około 50% podatków (w tym akcyzy). Ale Pan Premier nie odda obywatelom ani grosza, wszystko zużytkuje jego rozdmuchana administracja i wielcy rządowi budowniczowie autostrad – mówi Bartosz Józwiak Prezes UPR oraz lider poznańskiej listy KW Prawica do Sejmu.

– Dławieni drożyzną, wysokimi podatkami i postępującym ubożeniem Polacy, nie powinni mieć żadnych złudzeń. Donald Tusk Wam nie ulży. o­n będzie z uśmiechem mówił, że jest taki sam jak Wy, ale nie powie dlaczego w takim razie ma żyć na o wiele wyższym poziomie niż Wy oraz premierować nieudacznemu, jak o­n, rządowi. Polscy kierowcy (i nie tylko o­ni), za niespełna 2 miesiące, będą mogli wystawić gdańskiemu socjaliście solidny rachunek za 4 lata niszczenia polskiej gospodarki i łupienia ich portfeli – dodaje.

Comments are closed.