Orzeczenia Sądu Najwyższego wykazały: Państwowa Komisja Wyborcza działała bezprawnie

wrz 9, 2011   //   by Redakcja   //   Komentarze, Oświadczenia  //  Brak komentarzy

Szanowni Państwo. Członkowie i Sympatycy Unii Polityki Realnej.

Jeszcze nie opadły dymy po naszym nieudanym zbieraniu podpisów pozwalających nam na ewentualny start w najbliższych wyborach parlamentarnych, a już życie, a raczej ludzie układu, dostarczyli nam kolejnych wyzwań.

W wyniku protestów Nowego Ekranu i skupionych wokół tego portalu ludzi prawicy oraz korzystnych dla Nich orzeczeń Sądu Najwyższego, wykazano, że Państwowa Komisja Wyborcza od kilku lat działała bezprawnie, jednocześnie dzięki tym działaniom sztucznie kreując wynik wyborczy. To jest skandal, jaki nie miał miejsca w historii III RP. Zdaje się stawać nam przed oczyma duch słynnego, komunistycznego referendum 3xTAK! Bo właśnie tak działa układ trzymający władzę i rząd dusz w naszym kraju. Układ, którego beneficjentem i troskliwym opiekunem jest PO.

Jednak w mroku tego wyborczego hochsztaplerstwa jaśnieje i dla nas wolnościowców iskierka nadziei. Jeśli bowiem SN zechce być konsekwentny (co w III RP, pod rządami PO, nie jest takie jednoznaczne, jak w normalnym państwie prawa), to będzie musiał unieważnić wybory i cofnąć się do etapu zbierania podpisów. A nawet jeśli zabraknie Mu odwagi, to może to zrobić trybunał międzynarodowy, gdyż zapewne tam zostaną te fałszywe wybory zaskarżone.

Dlatego musimy nie tylko konsekwentnie i z całych sił wspierać naszych kolegów z Nowego Ekranu, którzy toczą walkę także dla nas, ale być także zwarci i gotowi do ponowienia trudu zbierania podpisów. Jest to o tyle ważne, że nie może się już zdarzyć, że UPR nie podoła temu zadaniu w zakresie jaki by nas wszystkich satysfakcjonował. Teraz skupimy siły i bardzo racjonalnie podejdziemy do tej akcji. mam też nadzieję, że nasze porozumienie wyborcze będzie jeszcze szersze i silniejsze.

Dlatego proszę wszystkich o maksymalną mobilizację i gotowość. W stosownym momencie Sekretarz Generalny UPR, Pan Tomasz Brzezina, przekaże Państwu odpowiednie wytyczne i zalecenia. Teraz zachowajmy pełną mobilizację.

Z poważaniem

dr Bartosz Józwiak
Prezes Unii Polityki Realnej

Skomentuj