KW PRAWICA popiera kandydata na senatora pana BARTŁOMIEJA WRÓBLEWSKIEGO

wrz 22, 2011   //   by Redakcja   //   Oświadczenia  //  Brak komentarzy

Bartłomiej Wróblewski

Bardzo szybkimi krokami zbliżają się wybory. Po raz pierwszy będziemy mogli wybierać Senatorów, w propagowanych od wielu lat przez Unię Polityki Realnej i Prawicę Rzeczypospolitej okręgach jednomandatowych. To pozwala zdecydowanie zwiększyć wagę każdego naszego głosu oraz urealnić nasz wpływ na wybieranego kandydata. Tym bardziej więc, mamy obowiązek przemyślanego oddania głosu i w konsekwencji zadbania najlepiej jak możemy o Polskę.

Głos każdego z nas jest dziś realnym podjęciem działań, mających na celu oddanie władzy w naszym kraju w ręce ludzi kompetentnych i dających realne gwarancje reprezentowania poglądów oraz idei bliskich naszemu programowi. Z tego też powodu, Komitet Wyborczy Prawica, zdecydował się poprzeć w tych wyborach do Senatu, startującego z powiatu poznańskiego, pana dr Bartłomieja Wróblewskiego. Znając liczne przymioty popieranego kandydata oraz ugruntowane przez lata, trwałe poglądy społeczne i gospodarcze oraz zasady moralno-etyczne, jakie reprezentuje, a które są w ogromnej mierze zbieżne z naszym programem i naszymi ideami, jesteśmy przekonani, iż pan dr Bartłomiej Wróblewski jest kandydatem, który najbardziej odpowiada stawianym przez nas kryteriom. Tym samym udzielamy jego osobie pełnego poparcia.
Gorąco zachęcamy naszych członków i sympatyków oraz wszystkich ludzi którym leży na sercu dobro Polski, głosujących w powiecie poznańskim, do oddania głosu na tego właśnie kandydata. Im więcej w polskim Senacie będzie osób o poglądach konserwatywnych i wolnościowych, tym większe szanse, dla nas Polaków, na realizację programu budowy normalnego państwa.

Bartosz Józwiak
Prezes Unii Polityki Realnej

Marek Jurek
Przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej

Comments are closed.