Chwała polskim patriotom! Marsz Niepodległości był tryumfem Polski.

Lis 11, 2011   //   by Bartosz Józwiak   //   Artykuły, Blog, Imprezy, Publicystyka, Wydarzenia  //  Brak komentarzy

Jestem niezwykle dumny z tego, że od początku wierzyłem w organizatorów Marszu Niepodległości oraz szlachetność przyświecających im idei. Jestem dumny, że mogłem znaleźć się w znamienitym gronie Komitetu Poparcia.

źródło: NowyEkran.pl

I jestem dumny oraz szczęśliwy, że mogłem wziąć czynny udział w tym niezwykłym wydarzeniu. Dziękuję Organizatorom, z Panem Robertem Winnickim Prezesem Młodzieży Wszechpolskiej na czele, za ten Marsz, za to, że tak licznej grupie patriotów daliście możliwość zamanifestowania swego szacunku do polskich tradycji narodowych oraz dumy z naszej polskości.

Marsz Niepodległości, pokazał jak wielki jest potencjał ludzki polskiej prawicy. Zmanipulowane i celowo mocno zaniżane przez media dane dotyczące liczby uczestników mówiły o kilkunastu tysiącach maszerujących, ale każdy, kto widział na żywo tą nieprzerwaną ludzką rzekę wie, że było nas o wiele więcej, może i 30 tys. To jest niezwykły potencjał patriotyczny, na którym polska prawica może zbudować suwerenne, wolne i prężne państwo polskie. Nie można tego zmarnować. Dziś 30 tys. jutro 300 tys. W jedności jest nasza siła.

Marsz ośmieszył medialną fikcję pokazującą polskie społeczeństwo, jako politpoprawną, lewacką, masę ślepo idącą za dyrektywami socjalistów. Ogromna fala patriotów przyćmiła nieudaczne i agresywne grupki nielicznego lewactwa. Lewactwa, na którego określenie nie znajduję słów w języku cywilizowanym, bo jakże określić osobników ściągających do własnego kraju barbarzyńskie bojówki niemieckich chuliganów po to, aby ci zbezcześcili tak ważne Narodowe Święto, jakim jest Dzień Odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz aby atakowały polskich patriotów i kombatantów (to się nie mieści w głowie i kiedyś bardzo słusznie, jako najpodlejsza zdrada, było karane karą najwyższą).

Ten Marsz, pokazał jednak także prawdziwe oblicze dzisiejszych tzw. „polskich” władz. Od kompletnego idiotyzmu włodarzy Warszawy (trzeba być kompletnie bezmyślnym, aby wydawać zgodę na demonstracje, której oficjalnym celem jest blokada legalnego Marszu, a później jeszcze się dziwić, że dochodzi do starć – prowokowanych zresztą przez anarchistyczne lewactwo), przez kompletny infantylizm Policji, która nie oparła się możliwości dokonywania drobnych prowokacji, których wynikiem mogłoby być cofnięcie zgody na Marsz oraz nie chroniła Marszu na jego trasie, dając przyzwolenie na zewnętrzne prowokacje (jak widać służalczość wobec rządu Tuska jest w tym gronie ważniejsza niż dbanie o dobro obywateli; proszę tylko nie zapomnieć, kto Was Panowie Policjanci utrzymuje z własnych podatków), ale również nie mogła sobie odmówić atakowania spokojnych ludzi w sposób, który bardziej pasuje okresu Stanu Wojennego (proszę sobie zobaczyć jak atakowano osoby starsze i matki z dziećmi na Placu Konstytucji czy Placu na Rozdrożu – tu nawet na zdjęciach z TVN-u wyraźnie to widać), przez stronniczość mediów (na czele z TVN) manipulujących faktami w sposób, którego nie powstydziliby się propagandziści niemieccy z lat 30-tych i 40-tych, aż po „zamordystyczne” ciągoty namiestnika Komorowskiego (blady ze strachu natychmiast zapowiedział nowelizację ustawy o zgromadzeniach publicznych – tak, PRL wraca w swej najgorszej postaci, gdyż PO to partia totalitarna i antyspołeczna).

Ale te wszystkie reakcje obozu władzy i służących im ślepo, wbrew swojej misji, służb porządkowych, pokazują tylko, że Marsz był wielkim sukcesem. Oni się nas boją i to bardzo! Zobaczyli, jaka siła stoi naprzeciw tej Targowicy XXI w. Z tego strachu miotają się niczym ryba w sieci, sięgając po środki totalitarne. Oni będą nam teraz przeszkadzać, ostatecznie zniszczą w tym kraju wolność słowa, wolność demonstrowania i wolność obywatelską. Ale oni już nas nie zatrzymają.

Jeszcze raz dziękuję organizatorom. Kawał świetnej i niebywale potrzebnej roboty. Teraz tylko musimy iść za ciosem.

dr Bartosz Józwiak
prezes Unii Polityki Realnej

Skomentuj